5 najlepszych gier crash 2024

0
141
5/5 - (1 vote)

Świat hazardu jest obecnie świetnie urozmaicony, dzięki czemu tak naprawdę gracz o dowolnych upodobaniach może znaleźć coś dla siebie. Nie trzeba tylko ograniczać się do standardowych automatów online, gier stołowych czy nawet gier na żywo. Obecnie bowiem często można spodziewać się w ofercie kasyn internetowych dla Polaków gier crash, które robią furorę.

Poniżej przedstawiamy wszystko, co warto wiedzieć na temat crash games, a także prezentujemy 5 najlepszych gier tego rodzaju w 2024 roku.

Czym są tego rodzaju gry?

Jeśli chodzi o gry crash, ich rozgrywka nie jest trudna do zrozumienia. Gracz ma na celu na początku wybrać konkretną kwotę stawki. Kolejne rundy rozgrywane są automatycznie, dlatego gracze będą mieli nieco czasu pomiędzy nimi na wprowadzenie swoich kwot zakładów.

Dopiero w następnej kolejności dochodzi do rozegrania docelowej rundy, w której chodzi po prostu o to, aby wycofać się w odpowiednim czasie. Widoczna ikona na ekranie w postaci samolotu, łodzi czy innego elementu wzbija się coraz wyżej lub dociera coraz dalej, a gracz musi wypłacić swoje wygrane, zanim dojdzie do rozbicia. Im dłużej czekamy, tym większa staje się potencjalna wygrana. Jednocześnie ryzyko stracenia swojej stawki nieustannie rośnie.

Aviator

Nie da się ukryć, że to Aviator jest aktualnie zdecydowanie najbardziej popularną grą crash, jak znajdziemy w kasynach internetowych. Tego typu gry hazardowe przez internet wciągają za pomocą atrakcyjnej oprawy audiowizualnej, która sprawia, że każda rozegrana runda jest dla gracza rzeczywiście przyjemnym doświadczeniem.

 

Aviator to jedna z najlepszych dostępnych aktualnie gier crash z uwagi na kilka czynników. Przede wszystkim możemy tutaj spodziewać się zadowalającego poziomu RTP, który wynosi aż 97%. Przy tym warto także wspomnieć o zmienności tego tytułu, która jest określana przez producenta Spribe na nisko-średnią. Do tego można tutaj obstawiać zakłady od zaledwie 0,1 zł do 100 zł.

Spaceman

O ile Aviator nawiązuje swoim motywem do szybowca wzbijającego się w górę tak tutaj będziemy mogli spotkać się z kosmonautą. Również jego celem jest wzbicie się tak wysoko, jak to tylko możliwe, zanim dojdzie do nieuchronnego rozbicia się. Gracze cenią ten tytuł głównie za sprawą atrakcyjnego RTP, które wynosi 96,5%. Spaceman to także po prostu atrakcyjna gra z uwagi na szeroki zakres dostępnych stawek, który wynosi od 1 zł do nawet 100 zł.

Big Bass Crash

Gra została opracowana przez Reel Kingdom, a rozgrywka wygląda nieco inaczej niż w przypadku standardowych gier crash. Celem rozgrywki jest tutaj bowiem łowienie ryb, które odbywa się na łodzi. Im dłużej łowimy ryby, tym wyższy staje się mnożnik wygranej. Pod kątem RTP gra wypada wciąż bardzo dobrze, bo współczynnik wynosi 95,5%. Maksymalna wygrana nie została tutaj określona. Za to warto dodać, że zakłady można tutaj zawierać na kwoty od 1 do nawet 1000 zł.

Zeppelin

W przypadku tej gry mamy do czynienia z tworem od BetSolutions, w którym coraz wyżej w powietrze wzbija się tym razem tytułowy sterowiec. Gra jest ciekawym wyborem z uwagi na fakt, że rozgrywka jest tutaj prosta do zrozumienia. Pomaga w tym interfejs oraz minimalistycznie zaprojektowana grafika komputerowa. Możemy tutaj spodziewać się RTP na poziomie 96%. Maksymalna wygrana może osiągnąć nawet do 30 000 złotych. Sam zakres stawek wynosi natomiast od 0,01 zł do 250 zł.

Crashout Fireworks

Na koniec musimy również wspomnieć o tej grze, w której przypadku wystrzeliwujemy fajerwerki tak wysoko, jak to tylko możliwe. Tytuł został zaprojektowany w atrakcyjny sposób, jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, a tutejszy interfejs nie jest trudny do zrozumienia. Maksymalna wygrana w grze wynosi x2500 postawionej stawki. Gracz może tutaj liczyć na kwoty zakładów od 0,1 zł do 100 zł. Nie możemy też oczywiście pominąć samego RTP, które w przypadku tego tytułu od 1X2gaming wyniosło atrakcyjne 96%.